דרכון אירופאי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • יואב

נשלח ע"ייואב 21:28, 28 ביוני 2015

קיבלתי 3 פעמים סירוב לואיזה לפני כמה שנים, כרגע יש לי דרכון אירופאי, האם יעשו לי בעיה בכניסה לארה״ב כשאני להכנס עם הדרכון האירופאי ? האם הם יכולים לראות שקיבלתי סירוב לויזה ?

השב
  • 00:47, 30 ביוני 2015

מה לגבי טיסת קונקשן? אני יכול לנסוע למשל לקנדה דרך ארהב? או שיסובבו אותי גם במקרה הזה?

תגובה
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

12:59, 1 ביולי 2015

שלום יואב,

אני מבין כי בעבר ביקשת ויזה לארה"ב תוך שימוש בדרכון ישראלי, אולם נדחית וכעת אתה מבקש להיכנס אל ארה"ב עם הדרכון האירופאי שברשותך. שאלה היא מדוע דחו לך את הבקשה לוויזה לארה"ב בעבר? אם הסיבה היא היעדר קשרים לישראל בזמנו, אז לא אמורה להיות בעיה להיכנס תוך שימוש באירופאי, אבל אם הדחייה נבעה עקב היותך "מנוע כניסה" בגלל שהייה לא חוקית, עבודה בארה"ב, פלילים וכדומה, אז בוודאי תהיה בעיה להיכנס עם האירופאי.

בהצלחה,

יהושע

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.