קבלת ויזה לתושב ארה''ב לשעבר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יוסי פקס

  נשלח ע"ייוסי פקס 10:09, 19 בנובמבר 2015

  לפני 6 שנים הייתי תושב ארצות הברית לפני הגשה לאזרחות באחת הכניסות שלי לארצות הברית נאלצתי לחתום על על הגרין קארד כי שהייתי זמן מעל המותר בארץ אחרת אז חתמתי וויתור והיום אחרי 6 שנים בערך אחרי שהקמתי משפחה עסק פעיל ונכסים בבעלותי אני שלחתי בקשה לויזת תייר לטיול שברצוני לעשות השאלה שלי אם תיהיה לי בעיה להוציא? סיכוי קטן שנותנים לאנשים שהיו בעבר בארצות הברית? תודה יוסי פקס

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:27, 25 בנובמבר 2015

  שלום יוסי,

  באופן עקרוני אין קשר בין שהייה בעבר לבין ביקור כתייר בארה"ב באמצעות ויזת תייר לארצות הברית. זאת בהנחה שלא היה לך תקופה של שהייה שלא כחוק בארה"ב או עבר פלילי. המבחן הוא להוכיח קשר חזק לישראל כדי להפיג חשש של השתקעות או עבודה לא חוקית בארה"ב. על פניו, על פי שאלתך נראה שלאחר שהקמת עסק בארץ ויש לך כאן משפחה תוכל להביא הוכחות לזיקה חזקה לישאל באמצעות עבודה, נכסי נדל"ן, רכב וכדומה. בכל אופן פקיד הגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית הוא בעל שיקול דעת ורצוי לעשות עליו רושם טוב, על מנת להעלות סיכוי לקבלת ויזה לארה"ב.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.