סוג ויזה לארה"ב עבור בני משפחה לאב בעל אזרחות אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • גלעד

נשלח ע"יגלעד 12:44, 5 בינואר 2016

שלום רב, אני בעל אזרחות אמריקאית ואני ומשפחתי ( אשתי ושני ילדיי בני 3.5 ו-1.5) חושבים לעבור לארה"ב. איזה סוג ויזה אשתי צריכה לבקש על מנת שתוכל להתחיל לעבוד שם ואיזה ויזה על ילדיי לבקש על מנת שיוכלו לקבל אזרחות ( יוכלו לקבל אזרחות לפי חוק הסבא כיוון שאני לא גרתי מעל 5 שנים בארה"ב- הוריי כן) תודה ובכבוד רב, גלעד

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

14:55, 6 בינואר 2016

שלום גלעד,

אתה אזרח ארצות הברית לכן זכאי לעבור לאמריקה יחד עם בני המשפחה, באמצעות ויזת נישואין עבור אשתך. היא תקבל גרין קארד, אשר יאפשר לה לעבוד בארצות הברית. ההליך של ויזת נישואין לארה"ב לוקח עד שנה ונעשה מול שגרירות ארה"ב בישראל ורשויות ההגיה בארה"ב. אם ילדכם זכאים לקבל אזרחות דרך אבא שלך (סבא שלהם) אפשר לעשות את הליך קבלת אזרחות אמריקאית, אחרת הם יוכלו לעבור יחד אתכם.

נשמח לסייע לכם בהליך ויזת נישואין לארה"ב וקבלת אזרחות אמריקאית עבור ילדים.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.