עיקוב בקבלת אישור לויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • אלינור

נשלח ע"יאלינור 09:07, 28 בינואר 2016

אני אמורה ללכת מהעבודה לכנס בארהב בסוף פברואר,הייתי בראיון,לקחו את הטפסים ואמרו שתוך 10 ימי עבודה אקבל תשובה ושהטפסים שהעברתי מספקים,אני מסתכלת באישורים לוויזות והמספר שלי לא מופיע,בשגרירות אומרים לי שאני אמשיך לבדוק,בנתיים בעבודה לחוצים להזמין כרטיס,אשמח לקבל עיצה למי אני יכולה לפנות לראות מה המצב ולזרז עניינים.

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

12:27, 28 בינואר 2016

אלינור שלום,

קשה להאיץ את הטיפול בהליך הנפקת ויזה לארה"ב מול השגרירות האמריקיאית. ניתן בשלב זה לפנות אל נציגי רשות הגירה לארה"ב בשגרירות דרך פרטי קשר שמופיעים באתר האינטרנט של השגרירות. למקרים דחופים יש להם קו מיוחד, אולם על פי התיאור שלך לא נראה שהם יחשיבו את זה למקרה חירום שדורש טיפול מיוחד, מה גם שיש לך עוד מספר שבועות עד הטיסה. מקווה שהעניין של קבלת הוויזה יסתדר בזמן.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.