קבלת ויזת תייר לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • דור

נשלח ע"ידור 13:20, 24 במאי 2016

השתחררתי ב2013, מאז אני עובד ומטייל, ואני רוצה להגיע לארהב. אין לי עבודה קבועה מה הסיכוי לקבלת ויזת תייר, ואיך אוכל להגביר את סיכויי?

השב
  • מנהל הפורום:removed

עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

13:42, 25 במאי 2016

שלום דור, עבודה קבועה וטובה זה בהחלט אחד הקריטריונים החשובים שפקידי ההגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית בודקים בעת החלטה האם לתת ויזה לארה"ב או לא. לכן, על פניו נראה כי הסיכוי לא יהיה גבוה לקבל את הוויזה. יחד עם זאת, מדובר בהחלטה סובייקטיבית של אותו הפקיד, לכן אם תצליח לשכנע כי לא תישאר בארה"ב לעבוד שם שלא כחוק או מעבר לתוקף הוויזה, ייתכן כי תקבל את האישור. ישנם אינדיקציות אחרות להוכיח קשר לישראל כגון; דירה, לימודים, רכב, נישואים ועוד, אבל עבודה מבחינתם זה דבר מרכזי, לכן נראה כי על פניו עדיף לך להמתין עד להגשת הבקשה למועד שתוכל להוכיח עבודה קבועה בארץ. הבעיה היא כי ייתכן כי ידחו לך את הבקשה עוד לפני שתוכל בכלל לומר או להסביר משהו. אם יש אירוע חשוב ספציפי בגינו אתה מבקש לטוס לארה"ב, תוכל להביא מסמכים להוכחת הנחיצות להגיע לארה"ב. בברכה, יהושע

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.