לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טל

סירוב ויזה בפעם השלישית

היי, אז ככה. אני יתחיל מהסוף. כרגע אני מדבר\ מכיר בחורה אמריקאית. היא מגיעה לארץ בנובמבר וזה נראה שזה הולך לכיוון רציני. במידה והכל יזרום בקשר ואני ירצה להגיע אליה לארה"ב - מן הסתם לפגוש את המשפחה למשל.היא מקבלת מס' ימי חופשה מוגדרים בחודש ולכן לא יכולה לקחת כמה שתרצה ובפעם השניה אני זה שיצטרך (מן הסתם ) להגיע אליה . הבעיה היא שיש לי שלושה סירובי ויזה, האחרון היה לפני שנה וכבר עכשיו אני לומד שנה שניה הנדסאי תוכנה. השאלה שלי היא כזאת, מה כדי לי לעשות? הרי כן יש אפשרות שנגיד נלך רחוק התאהבנו ואחרי זמן קצר החלטנו להתארס( אני יודע שזה גם תלוי במספר גורמים) אבל נראה כי זאת הדרך היחידה כי בנתיים לא נראה לי שיתנו לי ויזה אחרי שלושה סירובים, (אין לי שום עבר פלילי) האמת גם שאני מפחד להגיע לשם. כי זה נראה שזה ידוע שפשוט לא יתנו לי.. , כן יש לי אפשרות לנסוע לקנדה ולפגוש אותה, אבל זה לא צורה וכמו שאמרתי הקטע עם המשפחה קצת בעייתי. אני פשוט חושב על איך זה לא יפגע לי ביצירת קשר איתה ולהתקדם כי כמו שזה נראה כרגע, אין לי סיכוי לקבל ויזה או לטוס אליה.. תודה (ומצטער על החפירה).

item.Author מנהל הפורום Removed

שלום טל, צבירת סירובים גורמת להקטנת הסיכוי לקבלת הויזה לארה"ב. לצורך העניין - מה שבטוח יותר, זה להגיש בקשה לקבלת גרין קארד על בסיס נישואין או אירוסין. בברכה, יהושע פקס, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי