ביטול צ׳ק של הגן בתקופת המלחמה - פורום מצב חירום - מבצע בדרום: זכויות משפטיות

שאלה חדשה
  • קרול

נשלח ע"יקרול 08:04, 20 ביולי 2014

שלום, ברצוני לשאול האם אני יכולה לבטל את הצק של חודש אוגוסט מכיוון שהילד שלי מתאריך 8/7 בבית , אנחנו גרים בתווך ה40 קילומטר , פניתי לגננת והיא בתגובה אמרה שאסור לי לבטל ושאם היא תקבל כסף היא תחזיר , הסברתי לה שהילד היה שבוע בגן מכל החודש ובצק של יולי נפרע אז שתהי פיירית ולא תפקיד את הצ׳ק של אוגוסט , האם במצב זה אני יכולה לבטל את הצ׳ק??אודה לך על התייחסותך

השב
  • 14:30, 21 ביולי 2014

את בהחלט יכולה לבטל את הצ'ק, אבל אני מציע לך לוודא, לפני שאת מבטלת את הצ'ק, שהוא היה צ'ק למוטב בלבד, כי אחרת ייתכן שהיא העבירה אותו לצד ג' ואז ביטול הצ'ק יכול להכניס אותך לבעיה.
    גם אם לא תבטלי את הצ'ק את בהחלט יכולה לדרוש מהגננת להחזיר לך את הכסף בין אם היא תקבל פיצוי מהמדינה ובין אם לא. אין קשר בין הדברים.

תגובה
  • 11:35, 23 ביולי 2014

שלום, אני נמצאת במקרה ממש דומה, האם הגננת תוכל תבוע אותי בגין ביטול הצ'ק? הצ'ק הוא למוטב בלבד.. מה שכן היא לא מוכנה להחזיר את הצ'ק או לזכות אותי.

תגובה
  • 22:24, 23 ביולי 2014

מצטרפת לשאלה, האם זה חוקי? האם יש לי אפשרות חוקית במקרה כזה לבטל צ'ק?

תגובה
  • 11:03, 24 ביולי 2014

תודה רבה על תשובתך,פניתי לגננת אמרה לי שאם אבטל זה פלילי ויש לה עו"ד והיא תתבע אותי,האם עליי לפחד מאיום זה ולא לבטל? או שזה בהחלט חוקי? תודה

תגובה
  • 20:48, 26 ביולי 2014

אתה יכול לענות לי בבקשה??

תגובה

המצב הבטחוני בדרום גורר אחריו שאלות רבות לגבי הזכויות שלנו האזרחים והעובדים, בין היתר בשאלות הנוגעות לנזקי גוף, ביטוח ורכוש, היעדרות ממקום העבודה, שאלות בנושא פיצויים וזכויות נוספות.