פטור ממס הכנסה עקבת נכות אישתי - פורום מיסים

שאלה חדשה
  • דויד

    נשלח ע"ידויד 20:19, 12 באוגוסט 2012

    אני כרגע גרוש וחי עם גרושתי ולנו 3 ילדים מתחת לגיל 18 אני נהג בחברה ומשתכר ברוטו כ12000 אלף ש"ח. אני וגרושתי מתכוונים להנשא בשנית. לגרושתי(אישתי לעתיד)יש נכות יציבה 100 אחוז. האם נישואי אליה יהוו לי פטור מלא ממס הכנסה עקב נכותה?הילדים הם שלנו משותפים. הנכות היא 64 רפואית ו100 אחוז אי כושר.

    השב
  • 15:14, 23 באוגוסט 2012

    מהנכות הרפואית רק אשתך יכולה ליהנות על הכנסותיה בלבד, תחת ההנחה כי הוכרה כנכה לעניין סעיף 9(5) לפקודת מס הכנסה.

    תגובה

איך מתמודדים עם כל המיסים האלו? מע"מ, החזרי מס הכנסה, מס שבח, מיסוי מקרקעין, מס רכישה. על כל אלו ועוד אתם מוזמנים לשאול בפורום מיסים.