שאלה בעניין תנאי ביטוח סיעודי - פורום תביעות ביטוח סיעודי

שאלה חדשה
  • שאלה בעניין ביטוח סיעודי

נשלח ע"ישאלה בעניין ביטוח סיעודי 19:14, 23 בספטמבר 2013

שלום, אני בן 58, מצבי הבריאותי תקין ואני מבוטח מזה כ-20 שנה ביטוח סעודי בתשלום חודשי של כ-67 ש"ח. לפני כמה ימים התקשרו אלי מהביטוח ואז נודע לי שהביטוח מכסה תקופת זכאות של 5 שנים בלבד, שבמהלכה ישולם לי סכום של 5000 ש"ח כל חודש. נאמר לי שאם אני רוצה להאריך את תקופת הזכאות לכל החיים אני צריך להוסיף לתשלום החודשי עוד 107 ש"ח. אפשרות נוספת שהציעו לי היא להוסיף רק כ-67 ש"ח ואז התשלום החודשי אחרי 5 שנים יהייה 3000 ש"ח בלבד. מכיוון שאחרי שהייתי מבוטח בחברה זו כ-20 שנה אני למעשה "שבוי" בידיהם ואין לי אפשרות להשוות עם חברות אחרות אשמח מאוד לשמוע את חוות דעתך על ההצעה הזאת. תודה וחג שמח, שלמה

השב
  • 09:35, 14 באוקטובר 2013

שלמה לשום,
    את שאלתך יש להפנות לסוכן ביטוח, שיוכל להשוות בין חברות הביטוח השונות.
    אכן מנסיוני ישנה חשיבות רבה לעריכת ביטוח סיועו לתקופה העולה על 5 שנים.
    שיהיה בהצלחה
    ורד

תגובה
  • 14:39, 24 באוקטובר 2013

תגובה
  • 16:14, 27 בינואר 2014

אל תסתמך על חברת ביטוח. כי כסף הם לוקחים, אבל ברגע האמת הם ישליכו אותך לכלבים

תגובה
מבוטח אשר זקוק לעזרת אדם אחר בביצוע פעולות היומיום, זכאי להגיש תביעה לגמלת סיעוד למוסד לביטוח לאומי. כך גם מבוטח אשר רכש פוליסת ביטוח פרטית, בין דרך קופת החולים ובין באופן עצמאי, זכאי יהיה להגיש תביעה באם אינו מסוגל לבצע 3 מתוך 6 פעולות היומיום או באם הינו תשוש נפש.
פורום ביטוח סיעודי נועד ליתן מענה לסוגיות, המתעוררות עת פונה המבוטח למימוש זכויותיו למול גורמים אלה.