ביטוח סיעודי - פורום תביעות ביטוח סיעודי

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 20:13, 23 במרץ 2014

אבי עשה תפוליסה של "הסיעודי כללית מושלם" בשנת 2000 עכשיו שהוצאנו סיכום מידע רפואי כתוב שבשנת 1999 היה לו HYPERTRIGLYCERIDEMIA-עודף שומנים בדם הוא לא כתב את זה בהצהרת בריאות של הפוליסה כי לא ידע על זה בכלל אבי חטף לפני שלוש חודשים ארוע מוחי השאלה היא האם הם יכולים להגיד שהעודף שומנים בדם זה תוצאה של הארוע מוחי ולהחריג אותו? או להמציא איזה משהו בסגנון כמנהג חברות הביטוח?

השב
  • 10:11, 24 במרץ 2014

האם תבעת כבר את חברת הביטוח? התשובה לשאלתך אינה פשוטה ואינה נינת למענה פשוט בפורום כזה. הינך מוזמן לפנות טלפונית.
    עו"ד אילן להב 03-6241065

תגובה
  • 10:42, 24 במרץ 2014

עדין לא שלחתי תמסמכים השאלה שלי אם עדיף קודם לנסות לתבוע וראות מה יהיה התשובה שלהם או שעדיף מהתחלה
    שכל העניין הזה יתנהל דרך עו"ד?
    כי אם תגיד לי שפנייה דרך עו"ד תשנה תתמונה אני מעדיף לפנות אליך אתחסוך ממני תזמן אחרי זה?
    תודה על תשובתך!

תגובה
מבוטח אשר זקוק לעזרת אדם אחר בביצוע פעולות היומיום, זכאי להגיש תביעה לגמלת סיעוד למוסד לביטוח לאומי. כך גם מבוטח אשר רכש פוליסת ביטוח פרטית, בין דרך קופת החולים ובין באופן עצמאי, זכאי יהיה להגיש תביעה באם אינו מסוגל לבצע 3 מתוך 6 פעולות היומיום או באם הינו תשוש נפש.
פורום ביטוח סיעודי נועד ליתן מענה לסוגיות, המתעוררות עת פונה המבוטח למימוש זכויותיו למול גורמים אלה.