טיפול לייזר - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • מאיה

נשלח ע"ימאיה 19:32, 3 באוקטובר 2013

שלום! אני מטופלת מזה כמה שנים בחברה ידועה להסרת שיער בלייזר. לפני יומיים הייתי בטיפול להסרת שיער, ולמרות שהתלוננתי על כאבים יוצאי דופן שלא חוויתי לפני כן, המטפלת התעלמה והמשיכה בטיפול באומרה כי זה נורמלי וכו'. כשיצאתי מהטיפול שמעתי אותה מדברת עם המטפלת השניה על כך שאתמול היה טכנאי למכונה הזאת... כשחזרתי הביתה גיליתי על גופי כוויות במקומות שבהם טופלתי, שעד היום (יומיים מאוחר יותר) עדיין כואבות ונראות רע. אשמח לדעת האם ש לי איזשהו בסיס לאיים עליהם בתביעה משפטית, או דרך אחרת למחות על האי הוגנות הזו. תודה רבה.

השב
  • 18:53, 5 בנובמבר 2013

לכאורה ככל שאכן המכשיר היה לא תקין וניתן להוכיח זאת אזי תהיי זכאית לפיצוי. עם זאת השאלה היא מה גודל הנזק. ייתכן ודאי לך לשאול תביעה בתביעות קטנות

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.