פיצויים על שבר בארובת העין מלפני שנה פלוס - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • ליאור

נשלח ע"יליאור 20:29, 17 במרץ 2014

היה לי ביטוח תאונות אישיות והיה לי שבר בארובת העין שקרה לי בזמן שירותי בקבע.רציתי לתבוע את משרד הביטחון אבל זה לא ייתן יותר מ10 אחוז אז זה לא רלוונטי .. ולכן אני הגשתי לחברה בה הייתי מבוטח בתאונות אישיות.ורציתי לדעת 2 דברים : 1.האם הזמן שלא הגשתי תביעה משפיע על סכום הפיצוי ? 2.והאם שבר בארובת העין נחשב לחלק מהגולגולת וזה בעצם 100 % משיעור הפיצוי לפי החברת ביטוח או שכל מקרה לגופו ? תודה

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

06:02, 18 במרץ 2014

שלום ליאור,
    1. מועד הגשת התביעה אינו משפיע על סכום הפיצוי למעט השפעה אחת: אם האירוע קרה לפני יותר משלוש שנים, חברת הביטוח תדחה לך את התביעה בגלל התיישנות.
    2. תמיד תמיד ייבחן כל מקרה לגופו. אמנם נכון, שבר בגולגולת מקנה אחוזי נכות כפי שכתוב בפוליסה, אבל יש את המינוח הרפואי / משפטי "מותאם". לפיו, הרופא יכול לקבוע שאמנם שבר בגולגולת "שווה" 100%, נניח, אבל במקרה שלך, בו מדובר על שבר קטן שהתאחה, הוא מעניק לך רק, נגיד, 10%.

תגובה
  • 11:55, 18 במרץ 2014

אני מבין , עזרת לי מאוד .תודה רבה

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.