התייעצות - פורום נזקי גוף ופיצויים

• אורי נשלח ע"יאורי 17:04, 4 במאי 2014

שלום רב עו"ד שושני אני בשלב תצהירים בתביעה ורציתי להתייעץ איתך האם לימודים ( תואר ראשון) ושיקום מטעם ביטוח לאומי שיחלו בקרוב בפגיעה קשה שחלק מאחוזי הנכות שלה הם נוירופסיכולוגיות (קוגנטיבי )השאר נוירולוגי. יכול לפגוע בסיכויי התביעה מול חברות הביטוח מבחינת כושר השתכרות עתידית או אחוזי הנכות שנקבעו ע"י המומחים או שזה בסדר פשוט קשה לי יותר ללמוד אני נצרך ליותר עזרה בלימודים מאשר בעבר וכ'ו וזה מספיק לבית המשפט בשביל להתרשם שזה לא בהכרח ישפר את סיכויי הכושר השתכרות העתידי שלי כיוון שעדיין מעסיקים יירתעו מהנכויות שלי בקבלה לעבודה בגלל פטור משירות ביטחון וכ'ו והשיקום ישחק לטובתי ?או שהשיקום רק ירע לי בהוכחות בבית המשפט ? תודה רבה לך על הקדשת זמנך

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

18:54, 4 במאי 2014

שלום אורי
    אני חושב שהשיקום של הביטוח הלאומי לא יזיק לך כלל. הוא יועיל לך בעיקר בגלל שזה נותןם נופך של אמינות לטענה על פגיעה בכשר ההשתכרות

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.