אובדן כושר - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • עופר

נשלח ע"יעופר 21:29, 6 ביולי 2014

שלום אני נפגעתי בתאונת עבודה לפני שנתים ואני במהלך תביעה במקביל יש לי תביעה אובדן כושר עבודה נגד פוליסת ביטוח והעורך הדין השני בקש ממני לעשות חוות דעת מרופא תעסוקתי : 1) האם חווד דעת מרופא תעסוקתי יכולה לעזור ולתמוך בתביעה הראשונה ( תביעת נזקין ) עד עכשו הגענו לשלב הגשת תחשיב נזק 2) האם תביעות אובדן כושר דומה לתביעות נזקין מבחינת זמן ותהליך 3) האם חווד דעת מרופא תעסוקתי עולה יותר מחוות דעת בטחום הנכות ??

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

07:05, 7 ביולי 2014

שלום עופר
    1. חוות הדעת מהרופא התעסוקתי יכולה לעזור, אם הוא יקבע שהנזק התעסוקתי שלך יותר גדול מהנזק הרפואי. אם היא לא עוזרת, פשוט אל תחשוף אותה...
    2. הרבה פעמים יש בפוליסות הביטוח לאובדן כושר עבודה הליכים שמקצרים את התהליך. כמו, קביעה על בוררות, או על ועדה רפואית עם רופאים מוסכמים.
    3. את השאלה הזו כדאי שתפנה לרופא התעסוקתי. אני לא רואה סיבה לכך שהיא תהיה יקרה יותר.

תגובה
  • 18:12, 7 ביולי 2014

העלות שלה 7500

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.