אחריות מקצועית - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • דן

נשלח ע"ידן 18:41, 10 בינואר 2015

שלום רב. אני מאמן כושר ויש לי כמה קבוצות עם מאמנים אחרים שמדריכם אותן באופן קבוע. המאמנים הם פרילנסרים(כלומר עובדים עמי עם קבלות ולא תלוש שכר). בביטוח אחריות מקצועית האישי שלי רק אני מבוטח, כלומר אני לא מבטח אותם, אבל כמובן וידתי שיש להם ביטוח תקף. האם זה לדעתכם זה מספיק? כלומר- אם מתאמן באחת הקבוצות שלי נפצע חלילה באימון שמאמן אחר מעביר- והוא(המתאמנן) תובע אותי- האם אני יכול לגלגל את זה לביטוח של אותו מאמן מכיוון שהוא הדריכה באותו אימון? תודה!

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

19:01, 10 בינואר 2015

לעניות דעתי זה לא יספיק לך. אני הייתי פונה לביטוח, ומבקש לדעת מה יקרה אם אחד המתאמנים יתבע אותך במקרה כפי שאתה מתאר, האם הם יגנו עליך או יתנערו. בנוסף, שאל את עצמך מה יקרה אם אחד הפרילנסרים שלך יבטל את הביטוח מטעמים כלכליים, או לא יחדש אותו ואתה לא תדע על כך...

תגובה
  • 19:15, 10 בינואר 2015

תודה אמיר על התגובה הסופר מהירה :)

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.