תיק נזקין - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • אלמוג

נשלח ע"יאלמוג 21:49, 27 בינואר 2015

היי מדובר בתביעת נזקין לאחר תקשיבי נזק משני צדדים קבלנו הצעת השופט ויש לנו חודש להחזיר תגובה לשופט . אני הרגשתי שההצעה לא מאוזנת מסיבה שהעורך דין שלי התרשל בתיק ולא עשה את מה צריך לעשות לכן לקחתי את התיק לעורך דין אחר וקבלתי חוות דעת שלו. גם לקחת את התיק לעורך דין שלשי ושניהם אמרו שהעורך דין שלי התרשל בתיק ואתה צריך לקבל יותר אבל הבסיס חלש . לכן הוא כנראה התרשל באמת לאחר קבלת חוות דעת מ 3 עורכי דין . השאלה מה נתן לעשות נגד העורך דין שלי כי הוא הזניח בהתיק והתוצאה הפסד כספי גדול. שמעתי שיש רשלנות מקוצעית האם אפשר לתבוע ?? ובאיזה שלב עכשו או אחרי סיום התיק ? האם יש מה לעשות

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

05:41, 29 בינואר 2015

אפשר לתבוע עורך דין על רשלנות מקצועית. בשביל זה כדאי לך לקחת עורך דין אחר.
    אם אתה בשלב שניתן לתקן את ההתרשלות על ידי העברת התיק, אתה צריך להעביר את התיק לאחר.

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.