חדר כושר - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • רונן

נשלח ע"ירונן 22:36, 9 במאי 2015

שמי רונן בן 45 ממודיעין ניפצעתי בחדר כושר פגיעה עיצבית בכתף שמאל בגלל ברמת מישקולת וכאת אני בובל מכאבים כרונים בכתף איני נפגעה רמת החיים שלי פניתי למנהל חדש הכושר שיעזרו לי אך לשווא הם טוענים בפני שאני רוצה שלחו לי מכתב מהעורך דין שלהם שאני כאלו מנסה לקחת להם כסף זו התשובה אני מחפש ישהו שיוכל לסייע לי בענין ויש לי צלומים של mri בגלל שחיקת משקל אשמח מאוד לעזרה

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

04:26, 11 במאי 2015

בדרך כלל, מי שמתאמן בחדר כושר חותם על מסמך שהוא מסיר אחריות מבעלי חדר הכושר.
    המסמך הזה די חסר משמעות, אבל הוא גורם למי שלא מבין, להימנע מלתבוע את מנהלי חדר הכושר על הנזקים שנגרמו לו.
    במקרה שלך, חשוב מאוד לדעת האם הם נתנו לך להתאמן בלי מדריך, האם הם הציעו לך מדריך, והאם נעזרת במדריך.
    בעיקרון, לא על כל נזק הם אחראים אבל אם יתברר שהם לא הדריכו אותך או הדריכו אותך לא נכון, ואם כתוצאה מהאימון נפגעת, יש לך עילת תביעה כנגדם.

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.