פגיעה מדלת זכוכית - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • אילנית יפה

נשלח ע"יאילנית יפה 23:36, 12 בינואר 2013

קרה לי מקרה נורא מוזר אבל מרגיז. הלכתי לטייל ברחוב ונכנסתי לחנות והדלת בחנות היתה מזכוכית שקופה לגמרי ולא ראיתי אותה וחשבתי הדלת פתוחה והתנגשתי בה וקיבלתי מכה מאוד חזקה באף ויש לי כרגע שבר באף אוני בבית ומפסידה עבודה וגם מפחדת שהאף שלי יתכער. אני יכולה לתבוע את החנות?

השב
  • 23:39, 12 בינואר 2013

החוק מסדיר את עניין דלתות הזכוכית וקובע דרכי סימון על גבי הדלת כדי למנוע מקרים כגון המקרה שלך. קשה לי להתייחס ספציפית למקרה מבלי לראות את הדלת המדוברת. תוכלי לצלם את דלת החנות ולבוא למשרדי ליעוץ בצירוף החומר הרפואי המשקף את הנזק בפנייך. במידה שבעל החנות לא סימן את דלת הזכוכית בבית העסק כנדרש בחוק והיא אינה ניתנת להבחנה, יש מקום לשקול תביעת רשלנות כנגדו.

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.