הגשת כתב תביעה/ערעור לבית דין לעבודה כשבן משפחה שאינו עו"ד הוא המייצג - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • אלמוני

נשלח ע"יאלמוני 13:20, 19 באוגוסט 2016

אני עזרתי לבת משפחה וייצגתי אותה למול גוף מסויים בגין אכ"ע. עתה עליי להגיש בעבורה כתב תביעה/ערעור בבית דין לעבודה. (מדובר במשהו קטן שלא מצריך עו"ד) האם זה תקין וקביל שהיא תהיה רשומה בחלק העליון של הכתב כתובעת/מערער, אך שאני שאיני עו"ד אסביר שאני מייצגת אותה ואחתום על כתב התביעה/הערעור בלבד (בלעדיה), וזאת על יסוד יפויי כוח שאצרף בו בת המשפחה רושמת שהיא מייפה כוחי לטפל בעבורה בכל דבר ועניין למול אותו הגוף? אני שאלת על מנת לוודא שבאופן ההגשה והחתימות לא אפגע בתקפות כתב התביעה/הערעור. תודה על העזרה

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

07:05, 1 בספטמבר 2016

אסור לך כי זה מנוגד לחוק.
    בדרך כלל לא מתעסקים בזה, אבל למה לקחת את הסיכון ?
    תני לה לחתום בעצמה. אחרת יגישו לך שייפוי הכח צריך להיות נוטריוני, שאת לא יכולה לייצג אותה ועוד שלל טענות. חבל לך.

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.