חיוב גדול של סלקום חול - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • ליאור חיים צבאבא

נשלח ע"יליאור חיים צבאבא 12:58, 15 בספטמבר 2014

שלום.טסתי לחודשיים לערך לחול ועשיתי חבילת גלישה ודיבור מסלקום בהודעות שקיבלתי מהם הבנתי שאני משל 69 אגורות לשיחות לישראל וסמס,כמו כן היו גם שיחות שביצעתי שכביכול הן לא במסגרת החבילה. קיבלתי שלושה חיובים של סלקום שהסך הכולל שלהן הוא 8228 שח סך השיוחת שחרגתי לטענתם הוא 1770 אני מאוד הייתי רוצה לדעת מה אני עושה במצב כזה ואם יש לי אפשרות לתבוע או לעשות צעד שלא אשלם סכום זה,אני רק אציין שבשיחת מנהל הם ממש "באוו "לקראתי והסכימו לעשות לי הנחה של 200 שח. ץ אשמח לקבל יעוץ או הכוונה למה כדאי לי לעשות תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל ,מנהל הפורום

14:53, 16 בספטמבר 2014

שלום
    לאור הכתוב ,המלצתי הינה כי תפנה אל פניות הציבור של החברה בדואר רשום עם אישור מסירה, פרט את השתלשלות הענינים ואת ההבטחות והסיכומים שערכת עם החברה.
    המתן לתגובתה של החברה. ככלל, על חברה מוטלת חובה להגיב למכתב.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.