תביעה עבור קוו שלא הופעל - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 04:22, 18 בספטמבר 2014

לפני כ5 חודשים פניתי לחברה סלולרית לניוד מספרי פלאפון שברשותי ולאחר שדיברתי איתן טלפונית הובהר לי שאני אמור לקבל מהם בתיבת לקוח שלי אצלהם באתר העתק של הוראת קבע למלא ולשלוח להם חזרה ורק אז כשהבנק יאשר את ההוראת קבע ואני ישלח להם צילום ת.ז. של בעל החשבון שזה אני אז ישלח אלי סים והקווים יפעלו מבחינה טכנית לא יסתדר לי לעשות את כל השלבים האלה וכמובן שהקווים לא הופעלו ולא נשלח אלי סים ולא הגיעה לידם הוראת קבע לאחר 4 חודשים אני מקבל מייל שהצטבר לי חוב אצלהם והם מנתקים את הקוים עד לתשלום החוב שלחתי להם מייל שאני לא יודע על מה מדובר כי שום קוו לא הופעל כי הרי לא קיבלתי סים אז איך הקוו הופעל השאלה שלי מה לעשות במקרה הזה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

11:17, 30 בספטמבר 2014

שלום,
    לאור ובהתאם לכתוב נראה כי הצדק איתך.
    מאחר וכבר שלחת מכתב המלצתי הינה כי תפנה טלפונית אל פניות הציבור של החברה וברר אם המכתב הגיע ומתי.
    במידה והמכתב לא הגיע, אזי שלח מכתב בו מפורטות נסיבות המקרה, בדואר רשום עם אישור מסירה לחברה.
    ככלל, קיימת חובה על חברה להגיב למכתב.

בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.