חברת הסלולר מחייבת אותי שוב מס' חודשים אחרי שסיימתי לשלם להם - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • אריק

נשלח ע"יאריק 10:48, 9 ביוני 2013

קניתי מכשיר דרך חברה סלולרית עם התחייבות ל-36 חודשים לפני יותר משנתיים. מכיוון שביקשתי לעבור חברה ולהתנתק לגמרי מהחברה שבה קניתי את המכשיר שילמתי להם בבת אחת את הסכום שאמרו לי שאני עוד חייב להם. קיבלתי קבלה על הסכום ששילמתי. 3-4 חודשים (אולי יותר) אחרי ששילמתי את כל הסכום אותה חברה התחילה לחייב אותי שוב. לא הבנתי למה, חזרתי אליהם ושאלתי ואז אמרו לי שהסכום שאז גבו ממני הוא לא הסכום המלא שאני צריך לשלם על המכשיר ושאני חייב עוד 280 ש"ח. האם מותר להם לעשות דבר כזה? לחייב אותי מס' חודשים אחרי כן מבלי ליידע אותי שאני עדיין חייב להם כסף ופתאום להיזכר שהסכום ששילמתי בזמנו הוא לא הסכום הנכון. האם מותר להם לעשות כזה דבר?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

16:51, 11 ביוני 2013

שלום אריק

לאור הכתוב נראה כי התהליך מטעם חברת הסלולר לא תקני אולם במידה והינך חייב סכום כלשהו אזי דרישת החברה תקינה.

יחד עם זאת, ביכולתך לפנות אל החברה והתלונן על ההתנהלות הלא תקינה שארעה ביחס אליך.
    בהצלחה.

תגובה
  • 17:27, 11 ביוני 2013

איך אפשר לקרוא לדרישה שלהם לשלם פתאום עוד קרוב ל-300 ש"ח תקינה? הרי תמיד אפשר להמציא עוד סכום שאנשים חייבים. הם נזכרו לחייב אותי שוב אחרי מס' חודשים שכבר שילמתי את כל הסכום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.