ראוטר של סלקום - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • נ

נשלח ע"ינ 16:15, 9 בינואר 2013

יש ברשותי ראוטר של סלקום עם כרטיס סים. לפני מספר חודשים בגלל תקלות חוזרות ביקשתי לסיים את העסקה, והודיעו לי שאני יכול להפסיק את השירות אבל נשארו לי עוד 16 חודשים לשלם(מתוך 36) ״שכירות״ על הראוטר עצמו. רציתי לשאול האם זה חוקי לעשות כזה דבר, ואיך אני יכול לעזוב את החברה הארורה הזאת מבלי התשלום הזה שכופים עליי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

12:06, 14 בינואר 2013

שלום רב,
    בהחלט מתסכל.
    ככלל, אף אם לקוח מעוניין לעזוב את חברת הסלולר עימה התקשר, התשלומים עבור הציוד כדוגמת מכשירים ולעניינך ראוטר, ממשיכים ללא קשר.
    אולם, כתבת כי היו בעיות חוזרות ונשנות בנוגע לראוטר ומשכך, ביכולתך לפנות אל בית המשפט לתביעות קטנות ולדרוש את ביטול העסקה לאור העבודה כי המכשיר אינו עומד בציפיותיך הסבירות וכי הוא מתקלקל תכופות.
    המלצתי הינה כי ראשית תפנה אל חברת הסלולר במכתב רשום ודרוש את ביטול העסקה לאור העובדה כי הראוטר מתקלקל תכופות.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.