לא מעוניינת לקחת איתי מכשיר שהיה לי בעבודה - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • אור

נשלח ע"יאור 22:27, 1 באוקטובר 2013

שלום רב, עבדתי במקום חמש שנים. הביאו לי מכשיר נייד שרק באמצעותו יכולתי לקבל החזר שיחות מטעם העבודה. עזבתי את העבודה והשארתי את המכשיר. מקום העבודה טוען שאני מחוייבת לשלם את כל יתרת התשלומים על המכשיר ואף הוריד לי את הסכום ללא אישורי מהתלוש האחרון של תשלום ההבראה וימי החופשה. האם הדבר חוקי? האם הם יכולים לחייב אותי לקחת איתי את המכשיר ולשאת בתשלומים?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

14:24, 2 באוקטובר 2013

שלום אור
    נשאלת השאלה האם את חתומה על ההסכם עם חברת הסלולר או החברה והאם יידעו אותך לגבי כך. דהיינו, במידה ואת לא חתומה ולא עדכנו אותך כי עליך מוטלת החובה לשלם עבור המכשיר נראה שהצדק איתך. אולם במידה ואת חתמת על ההסכם,או למשל נחתם הסכם מטעם החברה בה עבדת באמצעות ייפוי כח שלך, אזי יתכן שהצדק עם חברת הסלולר.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.