גניבת זהות - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • שירן

נשלח ע"ישירן 19:56, 27 באוקטובר 2013

ערב טוב ב2006 הייתי לקוחה של אורנג והיה לי שם חוב כשהשתחררתי מהצבא שילמתי הכל וסגרתי את הקו. לפני 3 שנים התחלתי לקבל חשבוניות הביתה של חייל מאזור המרכז כשהתקשרתי הוסבר לי שהוא קיבל את המס הישן שלי ובעקבות טעות נישארו הפרטים שלי על המס ואין לי מה לדאוג הכל יסודר, באמת היה לי שקט במשך תקופה אבל לפני שנה התחילו להגיע אליי מכתבים מהגבייה ומעורך הדין על חוב בסהכ 8000 מאז אני בטירטורים בלתי פוסקים אחרי עשרות שיחות והגעות לסניף באופן קבוע והבטחות בלתי פוסקות החוב לא נמחק ביום חמישי הלכתי לסניף אחרי שהעורך דין הודיע לי שעומדים לפנות להוצלפ בסניף כבר מכירים אותי מהשנה האחרונה היתה תשובה חדשה בשבילי... שאני יגיש תלונה במשטרה על הבחור על הונאה וישלם את החוב ולאחר מכן יתבע אותו מהבחור אני רוצה להדגיש שלבחור אין קשר אליי וכל מה שהוא רכש היה על הפרטים שלו בלבד והוא שילם אותם על השנים הטעות היא של אורנג בלבד יש לי אישורים של כל מה שנאמר כאן האם אני יכולה לתבוע אותם ואיך? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

09:06, 28 באוקטובר 2013

שלום שירן
    לאור הכתוב, בהחלט מקומם.
    להבנתי, נשלחו אליך מכתבים אולם לא קיבלת עדיין את התביעה. ככלל, לאחר קבלת התביעה יש להגיש התנגדות/כתב הגנה בו יש לעלות את מכלול הטענות והאסמכתאות. במקביל ביכולתך להגיש תביעה קטנה או לחילופין לבקש בהתנגדות/כתב הגנה אפשרות.להגיש תביעה נגדית.
    המלצתי הינה כי כעת שלחי מכתב אל עוה"ד של חברת הסלולר בו תפרטי את מכלול טענותיך והשתלשלות המקרה.
    בהצלחה.

תגובה
  • 12:11, 28 באוקטובר 2013

תודה על תשובתך
    שלחתי אישורים לעורך דין אבל הוא אומר שהוא מבין את העניין אבל הדרך היחידה לבטל את החוב היא לקבל פנייה דרך פרטנר כי היא התובעת.
    האם אני יכולה לתבוע אותם על כל הריצות והטרטורים במשך שנים ואם כן על איזה גובה סכום תובעים במיקרים כאלה?
    גם רציתי לציין שכבר קיבלתי כתב תביעה מהוצלפ וזה בתהליכי עיקול

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

13:30, 28 באוקטובר 2013

שלום שירן

אציין כי במידה וקיבלת את כתב התביעה וכעת קיימים הליכים הוצאה לפועל אזי להבנתי לא הגשת התנגדות. משכך ביכולתך להגיש התנגדות בתוספת לתצהיר ובקשה לעיכוב/ביטול הליכים והארכת מועד.

בנוגע לטענותיך,במידה ולדעתך נגרמו לך עוולות/עוגמת נפש, ביכולתך לפנות אל בית המשפט. נראה כי ההליך הראוי הינו בית המשפט לתביעות קטנות. אציין כי נדרש להוכיח את הטענות באמצעות אסמכתאות. הסכום המבוקש צריך להיות הגיוני ושקול למקרה עצמו.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.