ניתוק מנטויזיון - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • עדי ב.

נשלח ע"יעדי ב. 15:12, 17 בדצמבר 2013

שלום, לפני 10 חודשים ביקשתי דרך חברת נתק להתנתק מספק האינטרנט נטויזיון. לפני כמה ימים במקרה ראיתי שהם ממשיכים לחייב אותי. לאחר ברור איתם הם טוענים שהם דיברו איתי והסכמתי לנסות עוד חודש. אני לא זוכר שיחה כזו והם לא מוכנים להשמיע לי את הקלטת השיחה. את הטופס של נתק הם מודים שהם קיבלו. ודרך אגב כתוב שם שלא ינסו ליצור עמי קשר... האם אוכל להחזיר את הכסף שהם חייבים לי ? הם גם חייבו אותי בהרבה כסף כי הם טוענים שלא עדכנתי מבצע. מדובר ב - 360 ש"ח בערך.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

17:26, 17 בדצמבר 2013

שלום עדי
    לאור ובהתאם לכתוב, המלצתי הינה כי תפנה במכתב בדואר רשום לחברה . ביכולתך לפרט במכתב את השתלשלות העניינים ואת פרטי המקרה וכן את טענתך כי אינך זוכר שהסכמת להמשך ההתקשרות עם החברה וכי החברה אינה שולחת לך תיעוד באשר לכך.
    כמו כן תפרט את הסכום המבוקש על ידך. בנוסף, ביכולתך לדרוש פיצוי עקב ההתנהלות שציינת מטעם החברה.

בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.