זיוף חתימה וטרטורים מול הוצאה לפועל - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 13:42, 12 בפברואר 2014

מישהו גנב מתיבת הדואר שלי מכתב ובו פרטי המגורים והשם המלא והמספר ת.ז והלך לחברת דינמיקה סלולר חברה בת של סלקום ,רכש מכשיר אייפוון 5 על השם שלי נתן פרטי בנק שגויים ובכך יצא עם מכשיר אייפון 5 , המכתבים על החובות התחילו להגיע לכתובת הישנה שלי שבה הזייפן נתן לסלקום ולא הגיעו אליי שכן גרתי אז בשכירות ומאז עזבתי ,מילאתי התנגדות לתשלום להוצאה לפועל כי אני לא שעשיתי את העסקה והיה צורך לזהות אותו לפי ת.ז ולאמת פרטי חשבון בנק ,כרגע הסכום פלוס טרחת עורכי דין של סלקום הוא 7200 ואני הגשתי התנגדות להוצאה לפועל , כל הנושא הוציא ממני הרבה כוחות וטרטורים שכן חברת דינמיקה יכלה לחסוך כל זה אם הייתה מבקשת לראות ת.ז של הזייפן ,וגם הפרטי חשבון בנק שלי אצל סלקום לא נכונים שכן מעולם לא היה לי חשבון בנק בדיסקונט , אני רוצה לתבוע את סלקום או את דינמיקה על עוגמת נפש האם יש לי סיכוי ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

13:49, 18 בפברואר 2014

שלום יוסי
    לאור הכתוב ועל פניו, נראה כי אכן קיימות לך זכויות לאור התנהלות חברת הסלולר עקב אי בדיקת פרטי הקונה כנדרש.
    לאור הכתוב, ולהערכתי, ניתן להגיש תביעה קטנה.

בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.