השבתת פלפון - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • אביבה

נשלח ע"יאביבה 10:28, 19 בפברואר 2014

רכשתי לבתי דרך אורנג' לפני 4 חודשים פלפון גלקסי 3 ביום שישי האחרון נערך בפלפון באופן אוטומטי שינוי/ עדכון גרסה. לאחר פעולה זאת לא ניתן היה לקבל שיחות או להתקשר ההודעה שהופיעה היא שיחות חירום בלבד . ביום שישי התקשרנו לתמיכה והם אמרו כי מבחינתם הכל תקין בקו ואינם יודעים מה התקלה ואמרו לנו לגשת לנקודת שירות . ביום ראשון נמסר הפלפון למעבדה ביום שלישי הפלפון הוחזר ונאמר כי הפלפון מושבת בעקבות ירידת/ עדכון תוכנה. רציתי לדעת האם עליי לספוג תקלה זאת או שהחברה מחוייבת להחליף לי את הפלפון כי לא אני ביצעתי את הפעולה והתקלה שנגרמה- יש עדיין אחריות יצרן. אורנג' טוענת כי אין מה לעשות ואני צריכה לספוג את הנזק . האם יש לי סיבה לתבוע במידה ולא אקבל מכשיר חדש. אודה על תשובה במהירות רוצה לדעת מה לעשות כיצד לפעול?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

18:06, 27 בפברואר 2014

שלום אביבה
    לאור הכתוב במידה ואכן השבתת המכשיר נובעת מעדכון גרסה שביצעה חברת הסלולר יתכן ואכן ביכולתך לבקש פיצוי את החלפת מכשירך.
    המלצתי הינה כי ראשית תפני לחברת הסלולר במכתב בדואר רשום עם אישור מסירה ותפרטי במכתב את פרטי המקרה באופן מפורט.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.