אני עוזרת לבת משפחה , רוצה לוודא שאופן החתימות לא יפגום בתקפות כתב התביעה/הערעור - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • אלמוני

נשלח ע"יאלמוני 23:41, 18 באוגוסט 2016

אני עזרתי ועוזרת לבת משפחה אשר לא יכולה לטפל בענייניה (אך בגלל שהמשפחה מטפלת אין לה אפוטרופוס שמונה לה מבית משפט). אני ייצגתי אותה בהליכים שונים למול קרן פנסיה, וכעת עליי להגיש בעבורה כתב תביעה/ ערעור. שאלתי היא: מאחר שאני זו שמכינה את התביעה/הערעור בעבורה, האם זה תקין וקביל: א) שבכתב שאגיש לבית דין לעב' אני אסביר שאני ייצגתי ומייצגת את בת המשפחה, למול קרן פנסיה. ב)שאני זו שאחתום על כתב התביעה/הערעור כאשר בת המשפחה תהיה חתומה כמסכימה בלבד. אני שואלת כי אני רוצה לוודא שבאופן החתימות לא אפגום בתקפות התביעה/ הערעור. תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

12:20, 21 באוגוסט 2016

יש למעשה שתי דרכים להגשת תביעה: 1. על ידי התובע עצמו 2. על ידי מיופה כוח (בד"כ עורך דין), אולם יכול להיות גם על ידי מיופה כוח אחר שהתובע נתן לו יפוי כוח מפורש לפעול להגשת התביעה. בשני המקרים התובע הוא אדם עצמו (במקרה הזה בת המשפחה המבוטחת בקרן הפנסיה). בעקרון, במקרה זה מומלץ לקבל ייעוץ משפטי / ליווי משפטי על ידי עורך דין בקיא בתחום על מנת למקסם את התוצאה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.