הפקדות לפוליסת ביטוח - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • פיני

נשלח ע"יפיני 16:13, 19 בינואר 2014

שלום רב, המעסיק האחרון שלי הפריש עבורי באופן חודשי כספים לפוליסה המאושרת כקופת ביטוח במעמד מבוטח שכיר. סיום העסקתי אצלו נעשה לפני כ-6 שנים ומאז לא הפקדתי כספים בקופה זו כי כשפניתי לחברת הביטוח כשנה לאחר סיום העבודה נאמר לי שהיות ולא הפקדתי כספים במשך 6 חודשים הפוליסה הוקפאה ואינני יכול להפקיד בה יותר כספים. שאלתי היא האם נהגה חברת הביטוח כדין כאשר לא אפשרה לי להפקיד כספים נוספים בקופה? האם היה מחובתה להודיע לי על כך שלא אוכל להפקיד כספים נוספים אם יחלפו 6 חודשים מעת ההפקדה האחרונה? האם קיימת דרך לאלץ את חברת הביטוח לאפשר לי להפקיד כספים מעתה ואילך ובאופן רטרואקטיבי? תודה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון ,מנהל הפורום

17:33, 19 בינואר 2014

שלום רב,

לדבריך הפסקת לעבוד ולא הפקדת כספים. האם חברת הביטוח לא הודיעה לך ?

תגובה
  • 22:36, 20 בינואר 2014

לא, היא לא הודיעה.

תגובה
  • 00:04, 23 בינואר 2014

שלום,
    אודה מאוד להמשך תשובתך.
    בברכה,
    פיני

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

20:07, 29 בינואר 2014

בעקרון על חברת הביטוח לשלוח הודעה מתאימה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.