פנסיה במיקרה מוות של אב - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • צור

נשלח ע"יצור 20:19, 21 בינואר 2014

שלום שאלתי היא באם מישהו יכול לעזור האם מגיע לי פנסיה אם אבי ניפטר חס וחלילה אני בן יחיד בן 44 אפוטרופוס מלא על הרכוש והגוף של אבי מטפל בו לבד הוא גרוש כבר 40 שנה ולא אימי לא ממש ידועה לציבור היה בינהם נתק איך אני מגיש את הבקשה לפנסיה במיקרה מוות ואם לא מגיע לי מה עלי לעשות בברכה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון ,מנהל הפורום

19:56, 22 בינואר 2014

שלום רב,

קרן פנסיה משלמת פנסיתשאירים במקרה של פטירת עמית שיש לו שאירים. שאירים הינם אלמנה (אשה או ידועה בציבור) ויתומים (ילדים עד לגיל 21).

בהעדר שאירים- לא משלמת קרן הפנסיה - פנסית שאירים, והזכאות הינה למשיכת הכספים שבחשבונות של העמית בקרן. הזכאות למשיכה הינה למי שמינה העמית כמוטב ובהעדר כתב מינוי מוטבים ליורשים על פי צוואה או יורשים על פי דין

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.