המשכיות ק גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • יוסי

    נשלח ע"ייוסי 09:46, 29 במרץ 2013

    התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש. האם יש אפשרות להפריש לקופת גמל לאותו חשבון שהפריש המעביד הקודם ? מה הפרוצדורה לכך ? עלי לציין שקיבלתי מכתב שחרור מהמעביד הקודם ולא ביצעתי כל משיכה מאותו חשבון. אני בן 65 והוותק באותו חשבון הוא מ 1/2007. תודה יוסי

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דוד בכור

    עו"ד דוד בכור,מנהל הפורום

    18:29, 1 באפריל 2013

    שלום רב,


    בהתאם לסעיף 6(ה) לצו ההרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק, במידה ובמועד תחילת עבודתך אצל המעביד הנוכחי הנך מבוטח בקרן פנסיה, הזכאות להפקדת הינה מהיום הראשון לעבודתך, כאשר הרציונל העומד ביסוד הוראה זו הינו הרצון לשמור על רצף הפקדות באותה הפוליסה.

    ככל והנך עומד בתנאי האמור, מוצע לפנות אל המעביד הנוכחי ולבקש כי יפנה לקרן הפנסיה / קופת הגמל לצורך קבלת בעלות בפוליסה הנוכחית (מדובר בפרוצדורה פשוטה יחסית).

    בהצלחה.


    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.