איבוד זכויות פנסיה עקב פיגור בתשלום של מס' ימין - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • עינת

נשלח ע"יעינת 17:32, 10 במרץ 2014

שלום רב, נאמר לי על ידי נציג פנסיוני בקרן בה ביצעתי הפקדות במשך כ-8 ימים שעקב חריגה של שבוע בהפקדה לפנסיה איבדתי את זכויות הפנסייה שלי לאחר כ-8 שנים שבהן ביצעתי את ההפקדות במסודר וללא הפרעה. מה משמעות אובדן הזכויות וכיצד אני יכולה למנוע זאת מיידית? מיציתי את עזרתו של היועץ הפנסיוני ונאמר לי שאני יכולה לפנות למחלקה המשפטית של החברה. אשמח לתשובתכם המהירה בתודה מראש, עינת

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

16:52, 11 במרץ 2014

שלום רב,

הנתונים כאן כלליים מדי ולא ניתן לתת על בסיסם תשובה.

בעקרון יש הבחנה בין קרן וותיקה לבין קרן חדשה.

כמו כן, הביטוחי 'אובדן זכויות' הוא כללי מדי.

ככל שאת מעוניינת בתשובה- נא פרטי בדיוק את הנתונים העובדתיים, כולל הסיבה להפסקת התשלום, משך הזמן של ההפסקה בתשלום, סוג קרן הפנסיה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.