הפרשות תגמולים לקרן פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • שואלת

    נשלח ע"ישואלת 14:17, 4 בספטמבר 2014

    בהמשך לתשובתך , אני רוצה לחדד עוד נקודה. מתברר שאני חתומה על טופס 14(הסכם קיבוצי ). האם במקרה כזה, סעיף 14 עדיין תקף למרות ההפרשה החסרה?

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

    עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

    11:00, 5 בספטמבר 2014

    סעיף 14 שבהסכם האישי שלך תקף. ההפרשה שלפיו היא אינה חסרה

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.