פיצויים ופוליסה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • שואלת

    נשלח ע"ישואלת 15:59, 22 במרץ 2015

    התוכנית שלי היא פנסיה מקיפה. (לא ביטוח מנהלים)ללא סעיף 14 .התחלתי לעבוד ב 1998 והתחילו הפקדות ב 2000. בחישוב היום, מגיע לי 300000 והופקד 250000. יש בפוליסה 300000 1. האם המעביד חייב להשלים בכל מקרה 50000?גם אם הפוליסה של הפנסיה המקיפה הניבה רווחים? 2. האם העובדה שהמעביד כלל לא הפקיד עבור השנתיים הראשונות מחייבת אותו בכל מקרה להשלים את החלק הזה?

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

    עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

    16:38, 22 במרץ 2015

    ככל שלא קיים סעיף 14 על הפקדות רכיב הפיצוים לקרן, המעסיק מחויב בתשלום פיצוים בגובה משכורת אחרונה כפול שנות וותק, בניכוי הסכום שהצטבר ברכיב הפיצויים (כולל הרווחים).

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.