סעיף 14 - השלמת 2.33% כן או לא - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • ליאור

    נשלח ע"יליאור 08:15, 27 במרץ 2015

    לום, אני עומד לחתום על חוזה הכולל סעיף 14 ובו מצוין שלקרן פניסה יפריש המעסיק 6% רכיב פיצויים ו 6% רכיב גמל. השאלות: 1. במקרה של פיטורים - האם המעסיק מחויב להשלים את ה 2.33% לפיצויים? 2. במקרה של התפטרות - למעשה אותה שאלה - האם במקרה זה גם כן חיב המעסיק להשלמה או שלא. תודה,

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

    עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

    10:09, 27 במרץ 2015

    1. כן (אלא אם כן יפקיד בשוטף גם ה-2.3 לקופה ויחול עליהם סעיף 14); 2. לא

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.