חידוש קרן פנסיה ישנה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • צחי

נשלח ע"יצחי 09:37, 22 ביולי 2015

ברצוני לחדש קרן פנסיה באופן עצמאי מיכוון שאני מובטל קרן פנסיהישנה משנת 94 נאמר לי ע"י הפקידה בחברת מגדל שאני יכול להפקיד כמה שאני רוצה לחודש מינימום 200 ש"ח. יועץ של הסוכן ביטוח אמר שאני צריך להפקיד בהתאם למה ששילמתי כאשר עבדתי אחר זה יכול להפחית את סכום הפנסיה שאקבל. מה דעתך? מה עליי לעשות במצב זה? תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

אבנר בן חיון,מנהל הפורום

15:45, 22 ביולי 2015

סוכן הביטוח צודק. מדובר על הפקדה נמוכה שממילא לא תניב ערך גבוה בעת קבלת הפנסיה. על פי רוב יש סימולטורים באתרי קרנות הפנסיה שבהם ניתן לעשות סימולציות של הזכאות הצפויה לסוגי הפנסיות השונים (זקנה, נכות ושאירים) על פי גיל המבוטח וגובה ההפקדה ושם תוכל לראות את הפנסיה הצפויה לך בגין הפקדה בשיעור האמור

תגובה
  • 17:06, 22 ביולי 2015

כלומר ככל שאפקיד יותר הפנסיה שלי תהיה יותר גבוה כעקרון?
    הפקידה בחברת הביטוח אמרה לי ש200 זה המינימום ואוכל להפקיד כל סכום שארצה מעל זה.
    אז אני יכול לומר להם פשוט סכום גבוה יותר?
    תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.