ניוד ביטוח מנהלים לקרן פנסיה ובחזרה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • של

נשלח ע"ישל 22:50, 2 באוגוסט 2015

שלום יש לי רק ביטוח מנהלים שנפתח ב2011.עם מקדם פרישה מובטח.ואני מעונינת לפתוח עוד קרן פנסיה ולפצל. הבעיה שהסוכן בעבודה איתו אני חייבת לעבוד אומר שאם אני ארצה לפצל ל50 אחוז פנסיה 50 אחוז ביטוח מנהלים זה אפשרי.אבל אם אני ארצה להחזיר בהמשך את הכסף ליותר ביטוח מנהלים 80 אחוז לדוגמה המקדם פרישה שלי לא יישמר.האם זה נכון? האם יכול להיות שפוליסה שלי ספציפית של מגדל לא מאפשרת את זה? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

אבנר בן חיון,מנהל הפורום

16:22, 5 באוגוסט 2015

זה נשמע נכון (לפחות על החלק של ההגדלה שתרצי לעשות במקרה ותחזרי למקדם המובטח). בעקרון סוכןהביטוח הוא בעל הרשיון הפנסיוני ומחויב בחובות אמון, שקידה ומקצועיות. ולכן ככל שזה המצג שנמסר לך חזקה שהוא נכון. על הסוכן למסור לך מסמך הנמקה המפרט את הנימוקים וכו'. בכל מקרה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.