אפוט' זמנית עבור אחותי ולא מעוניינת שאחותי תעבור חוו"ד במרפאה לבריאות הנפש - דחוף - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
  • שלי

נשלח ע"ישלי 09:10, 16 ביוני 2014

במסגרת בקשתי למינויי כאפוט עבור אחותי ,מונתי זמנית עד אוגוסט ובמקביל ,נתנה החלטה שאחותי תעבור חוו,ד בתנאי כדלהלן: 1. שאבדוק במרפאת בריאות הנפש אם עושים חוו"ד 2.כאפשרות חלופית בית מינה פסיכיאטר מסויים כמומחה אני פניתי בבקשה מבית המשפט למנות מומחה מסויים אחר אך נדחיתי אני לא מעוניינת שאחותי תעבור חוו"ד במרפאת בריאות הנפש והאופציה היחידה שנותרה היא ללכת למומחה שנקבע שאלות: איך אני מנסחת בקשה שיבינו שאינני מעוניינת בבריאות הנפש אם לא אגיב בכלל מה התהליך שיכול לקרות מבחינת בית המשפט?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

נורית פיש,מנהל הפורום

10:14, 16 ביוני 2014

שלי
    מאחר ובית המשפט ממנה מומחה על פי שיקול דעתו צריך עילה רצינית ביותר כדי לפסול את המומחה. אם יש לך סיבות כבדות משקל לאי הסכמה למרפאת בריאות הנפש, את חייבת להגיש בקשה ולנמק הסיבה מדוע לא מקובל עלייך המינוי של מרפאה לבריאות הנפש.

תגובה
  • 10:30, 16 ביוני 2014

תודה ,מה התוצאה יכולה להיות אם לא אגיב ולא אפנה לבריאות הנפש?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.