לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ש-פתרונות בריאים

אשפוז זה פתרון זמני שמחריף את המצוקה

צריך למצוא יותר פתרונות למצוקות רגשיות, ולעשות אותם יותר נגישים, גם לאנשים שלא יכולים לשלם בשבילם.

ורד

יש לי אח שהגיע לאשפוז בביח מזרע בטעות בגלל ריב עם שכן, הוא חשב לתומו שאם ייכנס לשם ולא לכלא הוא בטח ישתחחר לאחר חודש או חודשיים. בינתיים דחפו לו כדורים וזריקות והמצב הבריאותי שלו מידרדר מיום ליום. הוא נמצא שם כבר תשעה חודשים ונראה כמו זומבי, שבר כלי, גמור, אפטי לגמרי וכמעט מנותק מהמשפחה ומהסביבה. אני לא יכולה להבין את העוול שגורמים לאדם שהיה בריא, שמח, עליז ועם חוש הומור להפוך אותו לאדם חצי מת ובקושי חי. במקום שייתמקדו בטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי מתוך כוונה לעזור לו ולתת לו כלים להתמודד עם מקרים פעוטים כאלה, אז מה הם עושים, הם הרי צריכים להצדיק את האחזקה הכפייתית שלו שם, הם הרי מרוויחים בגדול על כל "חולה" כזה. איך הם יצדיקו את העסקת כל הצוות שם, כל אדם כזה עבורם זה משכורת. אני שומעת מהחולים שם שאונסים את הנשים החולות במחלקות, מתעללים בגברים, ואין עם מי לדבר. הם מעבירים את הכדור מאחד לשני, ואין מי שייקח את האחריות. זה לא יכול להמשך, צריך לקום ולזעוק ולפנות לכל הגורמים האחראים, הם צריכים לשלם על הפשעים האלה. כל מי שרואה את הכתבה הזו שייתעורר ויתחיל לפעול. כי אין מי שיעזור למסכנים האלה .

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום פסיכיאטריה ואשפוז כפוי