לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אריאלה

הורות משותפת עם בעיה של מרחק והסדר ראייה בעייתי

אני שוקלת להיכנס להורות משותפת עם בן זוג לשעבר וכמובן שמתכוונת שיהיה הסכם. הוא גר במודיעין ואני בגבעתיים והוא עובד המון שעות ביום כלומר יש גם מרחק וגם בעיה של שעות לא שגרתיות שבהן הוא יראה את הילד. הוא רוצה שהילד יהיה איתו רק בסופי שבוע. אני לא יודעת איך זה יקרה אם אני אניק? מה אתה מציע? איך מנהלים הורות כזאת עם בעיה של מרחק והסדרי ראייה לא פשוטים? כדאי לי להיכנס לסיפור הזה איתו הוא טיפוס לא קל

item.Author מנהל הפורום עורך דין קרני שלו

הייי אריאלה, עצם זה שאת אומרת שהוא טיפוס לא קל - מדליק נורה אדומה. אל תקלי ראש בהבאת ילד לעולם, קל וחומא כאשר עושים זאת בקונסטלציה של הורות משותפת. עניין המרחק הוא לא פשוט, אבל אם מגיעים להבנות והסכמות הרי שניתן להעלותם על הכתב. ככל שהילד יונק אפשר שהסדרי הראייה יהיו רק באזור מגורייך - קרי גבעתיים, אולם הסדרי לינה יהיו רק בשלב מאוחר יותר. קחי בחשבון כי לאחר מכן תהא מסגרת חינוכית והקטין יצטרך לקום מאוד מוקדם ע"מ להגיע לגן/ בי"ס בגבעתיים. הורות משותפת צריכים לנהל ממקום של משנה אחריות בגלל המורכבות שבדבר. לגבי עניין הטיפוס לא נוח, אני לא מכיר אותך אישית ובטח לא את בן הזוג שעתיד להיות אבא - אבל שווה לבדוק ולבחון את העניין למכביר לפני שנכנסים לכל הדבר הזה. כאן לשירותך, בהצלחה רבה, קרני

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הסכמי הורות