הסלון לא סופק - פורום תביעות קטנות

שאלה חדשה
  • ס.ג.

נשלח ע"יס.ג. 07:55, 30 באוקטובר 2013

ב-2/3/2013 (שזה כבר לפני כמעט 8 חודשים) הזמנתי סלון מדיזיין ודיבאני. הסלון אמור להגיע מאיטליה ומועד האספקה לפי טופס ההזמנה עומד על 90-120 ימי עסקים (כאשר באותיות הקטנות מופיע ש"איחור של עד 45 ימי עסקים לא יחשב כאיחור" - דבר שלא נאמר לי מראש בחנות וראיתי את זה אח"כ בבית כשעברתי על ההזמנה). מאז שהזמנתי את הסלון - התקשרתי כל חודש לשאול מה קורה עם ההזמנה וכל חודש הבטיחו לי שהסלון יוצא בסוף אותו חודש מאיטליה ויגיע אליי באמצע חודש הבא. כך עברו להם 120 ימי עסקים ובעוד 4 ימי עסקים נגמרת התקופה של 45 ימי איחור, והסלון אפילו עוד לא יצא מאיטליה. קניתי את הסלון בתשלומים אבל כבר אחרי 8 חודשים כל התשלומים כבר שולמו. מה עליי לעשות???

השב
  • 18:31, 22 בינואר 2014

שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך.
    לפרטים נוספים כנס ל -

https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted

ג'ייין

תגובה
בתי המשפט לתביעות קטנות נועדו לבירורן של תביעות כספיות בסכומים נמוכים יחסית, באופן מהיר ופשוט.  בפורום נשיב על שאלותיכם בענייני תביעות קטנות, התנאים להגשת וניהול תביעה קטנה, סכומי התביעה, עילות התביעה הנידונות במסגרת בית המשפט לתביעות קטנות, וכן, עניינים מרכזיים בתביעות קטנות, כגון, צרכנות, שירותים, סוגי התקשרויות וסוגי עסקאות, ביטול עסקאות, סכסוכים  וכיו"ב.