חיוב על שירות שלא ניתן במשך 4 שנים. - פורום תביעות קטנות

שאלה חדשה
  • אלכס

נשלח ע"יאלכס 11:38, 7 במרץ 2013

עו״ד רענן בשן שלום ! רצתי לדעת בבקשה. אם חברת תקשורת גבתה ממני למעלה מ3 שנים מדי חודש סכום שירות של 5₪ שהסתברו לסכום כולל של כ 240 ₪ ללא ידעתי על שירות שיחות חול שנסגר משנת 2010 רשמית עם נציג שרות. החברה לא הודיע , לא שלחה חשבונית פירוט. למרות שלא נעשה שום שימוש בשיחות לחו״ל מ2009. ( היה פירוט בויזה על חיוב של החברה בלי לפרט שזה שירות שיחות לחול ויש לנו אינטרנט איתם אז חשבנו שזה חיוב אינטרנט) פנתי לחברה ורק עכשיו הם אמרו שסגרו לי . אמרו לי שישלחו לי תחשבוניות עם הפירוט ושזה בעיה שלנו שלא ביקשנו חשבונית ולא יהיה החזר על כל השנים . אנחנו סגרנו שירות זה מ 2010 . רצתי לדעת אם יש סיכוי לצדק . חברות גדולות מנצלות לקוחות קטנים. מה עלי לעשות? רצתי לדעת אם יש סכוי לצדק של האזרח

השב
  • 13:29, 10 במרץ 2013

שלום אלכס ותודה על פנייתך.
    במקרה שתיארת ניתן להוכיח כי חויבת לשווא על שירות שלא נעשה בו שימוש על ידך והנך רשאי להגיש תביעה קטנה להשבת הכספים שחויבת ביתר.

תגובה
בתי המשפט לתביעות קטנות נועדו לבירורן של תביעות כספיות בסכומים נמוכים יחסית, באופן מהיר ופשוט.  בפורום נשיב על שאלותיכם בענייני תביעות קטנות, התנאים להגשת וניהול תביעה קטנה, סכומי התביעה, עילות התביעה הנידונות במסגרת בית המשפט לתביעות קטנות, וכן, עניינים מרכזיים בתביעות קטנות, כגון, צרכנות, שירותים, סוגי התקשרויות וסוגי עסקאות, ביטול עסקאות, סכסוכים  וכיו"ב.