לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דוד רוזנברג

תבענו על הודעות ספאם וזה כתב ההגנה שקיבלנו

שלום חברים שמי דוד וזה המקרה שלנו: אישתי חברה במועדון לקוחות גדולה, ובמשך זמן קיבלנו מהם מיילים של פרסומות למייל שלי. עד שהחלטנו להפסיק עם הפרסומות ודרך האתר שלהם ביצענו הסרה מרשימת התפוצה. המיילים המשיכו להשלח , ואחרי כחודש שוב ביצענו הסרה מרשימת התפוצה שלהם. והמיילים המשיכו להשלח כמו בפעם הקודם. ואחרי כחודש אנחנו ביצענו שוב את ההסרה מרשימת התפוצה ותיעדנו את ההסרה בוידאו. והמיילים המשיכו להשלח. אחרי כחודשיים ועשינו שוב הסרה מרשימת התפוצה שלהם ותיעדנו את ההסרה ותוך כדי פתחנו נגדם תיק בתביעות קטנות על 20K , למרות שקיבלנו קרוב למאה פרסומות מהם מאז ההסרה הראשון. בתקופה הזאת המיילים הפסיקו להגיע. וקיבלנו מהם מכתב הגנה עם טענות הבאות: 1. הם מודים שקיבלו את בקשות ההסרה שלנו אבל הם טוענים שערכו בדיקה במערכות שלהם וראו שכתובת המייל שלי רשום על לקוחה אחרת ובגלל שלא קיבלנו ממנה בקשה להסיר אז לא הסירו אותנו. 2. הם טוענים שאנחנו כנראה נתנו הרשאות ללקוחה האחרת להשתמש בכתובת האימייל שלנו. 3. הם טוענים שאנחנו שכחנו את זה שנתנו ללקוחה האחרת להשתמש באימייל שלנו. 4. הם טוענים שלפעמים בני זוג או בני משפחה משתמשים באותו כתובת המייל וכנראה שזה המקרה 5. הם טוענים שבהתחלה לא הסירו אותנו מהרשימה כי לא קיבלו דרישה כזאת מהלקוחה האחרת ורק אחרי שהמשכנו לשלוח בקשות הסרה הם הסירו אותנו. 6. הם טוענים שאנחנו בחרנו להגיש תביעה אחרי כמה חודשים כדי שיהיה לנו עוד ועוד פרסומות מהם ככה שנוכל לתבוע אותם על סכום גבוהה יותר ושזה זלזול לבית המשפט. 7. ולכן הם טוענים שאחנו האשמים ולכן אנחנו צריכים לשלם להם גם על הוצאות בית המשפט. חברים, המייל שאליו נשלחו המיילים הוא מייל האישי שלי. חוץ ממני אין ולא היה לאף אחד גישה אליו ואפילו לא לאישתי. המשפט נקבע לנובמבר הקרוב. וזה פעם הראשונה שלי ושל אישתי בבית המשפט. נודה לכם לייעץ לנו מה לענות מול הטענות שלהם. תודה מראש דוד

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות קטנות