לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אופיר

קטיעת חלק מציפורן שדלת המעלית נסגרה עליה

שלום רב לפני כמעט חודש נפצעתי בביתי במעלית של הבניין דלת המעלית נסגרה לי על האצבע. המעלית מורכבת מדלת עם עינית ודלת כבדה עם ידית שהיא נסגרה לי על האצבע מספר 3 ביד ימין דומיננטית והקטע של הציפורן טיפה מעל נקטע לגמרי ונתפר ללא הציפורן שנפלה בבית החולים, הגליל הדיסטלי. הנני שכיר עובד מדינה. היום חזרתי לעבודה לאחר 26 ימי מחלה למרות שהאצבע חבושה והתפרים עדיין טריים וישנם קצת כאבים. כרגע אני עובד בתפקיד משרדי עד להחלמה מלאה שתיקח חודשיים בערך לפי דעת הרופא בבית החולים. חזרתי לעבוד באישור של רופא תעסוקתי במפעל שלי. התייעצתי עם 3 עורכי דין שאמרו לי שאין לי כל כך מה לעשות כי אין רשלנות אלא חוסר מזל מצידי ומצד שני יש עורך דין שהבטיח לי שיש מה לעשות ושהוא מביא מומחה שימצא "פאק" כלשהו במעלית. ושעליי להתחייב לו על התיק ולשלם 2500 שח פתיחת תיק בבית משפט. 1. האם חזרתי המוקדמת לעבודה תפגע בי בתביעה עתידית במידה ויש לי את מי לתבוע? 2. האם הבטחותיו של העורך דין הינם הרים וגבעות מכיוון ש3 עורכי דין ידועים באזור מגוריי אמרו שאין כל כך מה לעשות? 3. האם במידה ותביעתי נדחית עלי לשלם הוצאות משפט למי שנתבע על ידי? 4. הכי חשוב מאיפה אני מתחיל בתהליך של בדיקת תביעות וכו ? בנוסף 2500 שח נשמע לי מוגזם לפתיחת תיק.רק אתמול דיווחתי לחברת המעליות על האירוע והתקשר אלי המנהל אבל עדיין לא דיברתי איתו בעצת העורך דין שהבטיח הבטחות הוא ביקש הוא לדבר עם נציג חברת המעליות או להדריך אותי מה לומר.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נפילות ופגיעות בשטח ציבורי