לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ראובן

האשה בגדה מהן זכויותיי?

אשתי הודתה בפני על בגידה ורצון לסיים את הקשר, יש לנו בן אחד (5). האם מעצם הבגידה דמי המזונות ותשלומים נוספים יופחתו? האם אוכל לתבוע את אשתי/ פרודתי...? לא מאמין שאני שואל את זה.

נורית פיש

נבגד יקר צר לי צר לי מאוד . אתה תצטרך להתמודד עם כל ההשלכות הרגשיות ועם הפגיעה האיומה שנפגעת. מה שאני יכולה להציע לך הן כמה עצות: א. לא לערב את הילד המשותף בטינה ובכעסים שיש לך על אשתך. ב. לנסות ולסיים את הנישואין בהסכם הכי מהר שאפשר. ג. אין כל שר בין המחלוקות הכספיות לבין טובת כנך. ד. אתה יכול לתבוע את אשתך/פרודתך . אך אתה חייב להוכיח נזק שנגרם לך . ה. אילו היתה מוגשת תביעה בכל מקרה של בגידה, בתי המשפט לא היו מצליחים להדרש לשום נושא אחר... לסכום : כואב , מטלטל ככל שיהיה המתנה הכי גדולה שאתה יכול להעניק לעצמך היא לא להגרר למלחמות נקמה אלא להשקיע בשיקום וללכת עם חייך קדימה!!! בהצלחה1

ארז

נורית קראתי את תגובותייך, ניכר כי את מקצועית מאוד בעבודתך. יחד עם זאת נראה שהאצבע שלך מאוד קלה על הדק הגירושין כל פנייה נענית ב "מוטב להגיע להסכם גירושין מהיר..." למה? האם כל משבר בחיי הנישואים וקשה ככל שיהיה מחייב פירוק התא המשפחתי ופרידה? לא נראה שיש ולו ניסיון למצוא פתרונות אחרים, לפחות לפי תשובותייך לטעמי פניה לטיפול זוגי ושיקום מערכת היחסים בתוך התא המשפחתי היא המתנה האמיתית גירושין אינם הפתרון היחיד

נורית פיש

ארז קודם כל תודה על המחמאה. אך נעלה מכל ספק וברור והדגשתי ואני נוהגת להדגיש חזור והדגש כי בגידה היא לא סיבה לגירושין והיא יכולה להיות פלטפורמה לשידרוגם. כן כן . הדיאלוג והבדיקה והחיטוט ואפילו הנבירה בסיבות שהביאו לכך יכולים בהחלט לשפר את הנישואין . א הובנתי אחרת הרי שאני לא רואה עצמי אחראית לכך לגמרי!! זכרו וזכרו היטב!! קר שם בחוץ!! לא שזו סיבה מספיק טובה במקום רע. אך אם יש מקום לשפר ויש סיכוי אל תוותרו!! כמו שאמר לי לקוח שנישא בשנית ומאושר בנישואיו השניים: אילו הייתי משקיע בנישואי הראשונים מה שאני משקיע בנישואי השניים , לא הייתי מגיע אליהם אלא מיטיב את נישואי הראשונים!!

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בגידות