פורום אנטנות סלולריות

שאלה חדשה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

אנטנות סלולריות רבות מוצבות מעל ראשיהם של דיירי בניינים ובקרבת אזורי מגורים.

רבים המקרים בהם דיירי בניין או דיירים בביתם סמוכים מגלים במקרה כי קיימות אנטנות סלולריות מעל ראשם ובקרבתם. אנטנות סלולריות פוגעות משמעותית בשגרת חיי תושבים הגרים בסמיכות אליהן ומורידה את ערך נכסם.

לדיירים הגרים בסמיכות להימצאותן של אנטנות סלולריות זכויות רבות המאפשרות את הסרתן של האנטנות או לחלופין מתן פיצוי כספי בגינן.

• אנטנה סלולארית על גג בניין

שלום איך אפשר לדעת האם בדירת השכן קיימת אנטנה סלולרית?

ר רון 18:01, 16 בדצמבר 2016
    18:01, 16 בדצמבר 2016
  • אנטנה על בניין ממול למקום עבודה - חוקי?

שלום רב, הנני עובד במשרד הממוקם בבניין באיזור תעשייה. על גג הבניין שמעבר לכביש - ממש מול...

• מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

השאלה נענתה בע"פ

ח חיים 13:46, 31 באוקטובר 2016
    13:46, 31 באוקטובר 2016
  • איתור אנטנות סלולריות בשכונות מגורים

אנחנו עומדים למכור את הדירה ורוצים לקנות דירה אחרת אבל אני מאוד מפחדת שהדירה בסביבה עם הרבה...

ע ענת 11:37, 30 ביוני 2016
    11:37, 30 ביוני 2016
  • אנטנה על גג בית ספר, מותר???

זו הבעיה. הציבו על גג בית הספר של הבן שלי אנטנה. אני יודעת שהיה ניסיון חקיקה נגד אנטנות על...

שלום רב, איני מכיר את פרטי המקרה אולם הקמת אנטנה סלולרית על גג בית הספר בעייתית. המלצתי הינה כי תפנו לייעוץ משפטי לבירור העניין ואפשרויות הפועלה המשפטיות. בברכה, ע לתשובה המלאה...

י ל יעל לנגזם 12:38, 7 ביוני 2016
    12:38, 7 ביוני 2016
  • התקנת אנטנה סלולרית על גדר המרפסת ללא אישור ממני

גילית עכשיו שעל הגדר של המרפסת שלי מותקנות אנטה סלולרית (הועד אומר שזו אנטנה שהתקינו כדי שתהיה...

שלום רב, איני מכיר את פרטי המקרה אולם ככלל במידה והוקמה אנטנה סלולרית על השטח שלך, מובן כי נדרשת הסכמתך. אציין כי בנסיבות מסויימות שאיני יודע אם חלות כאן, גם אם האנטנה לתשובה המלאה...

ב בן 22:39, 10 באפריל 2016
    22:39, 10 באפריל 2016
  • חשד לדירת מסתור של חברות סלולר ליד הדירה שלי

שלום לפני מס' חודשים עברתי לגור בדירת גג ומאז שנכנסתי לגור בדירה הזאת אני סובל מכאבי ראש....

שלום רב, ביכולתך לפנות למשרד להגנת הסביבה לבירור. כמו כן ניתן לברר בפורום חברות הסלולר. בהצלחה

א אבי 10:25, 14 בפברואר 2016
    10:25, 14 בפברואר 2016
  • קו נוסף באורנג' שלא פעיל שאני משלמת

היי רציתי להתייעץ מה ניתן לעשות לאחר שחברת אורנג מסברת לזכות אותי בספטמבר 2014 רכשתי קו נוסף...

שלום רב, זה אינו הפורום המתאים, הפורום המתאים הינו פורום תביעות סלולר. יחד עם זאת, לשאלתך, במידה והתרעת בדבר גבייה של הקו, יתכן כי יש לך זכויות טענה כנגד חברת הסלולר. לתשובה המלאה...

ר רבקה 14:54, 5 בינואר 2016
    14:54, 5 בינואר 2016
  • ביטול חוזה שכירות בגלל אנטנות סלולריות

עו"ד נבו שלום. חודש שעבר אני ובן זוגי חתמנו על חוזה שכירות בדירת מגורים. השבוע קיבלנו את...

שלום קרן לאור הכתוב יתכן כי על פניו יש לכם זכות לבקש את ביטול ההסכם לאור כך שלא עודכנתם במעמד החתימה על האנטנות הסלולריות המצויות סמוך לדירתכם. ביכולתכם לשלוח לבעל הד לתשובה המלאה...

ק קרן 16:23, 8 ביולי 2015
    16:23, 8 ביולי 2015
  • אנטנה סללורית מול הבניין שלי

שלום, אני מתעניין ברכישת דירה באיזור השרון ושמתי לב שבמרחק של כ-200 מטרים מהבניין קיימת אנטנה...

שלום יקיר להבנתי, שאלתך נוגעת למישור הרפואי וזהו פורום משפטי. ככלל, במקרים מעין אלו על מתקין אנטנות לעמוד בחוקים והיתרים רבים ולשמור, בין היתר, על עקרון הזהירות המונע לתשובה המלאה...

י יקיר 12:45, 4 ביולי 2015
    12:45, 4 ביולי 2015
  • אנטנות בתוך עסק?

היי אני עובדת במבנה שהוא כמו מקלט..אין בו קליטה בניידים. בעלי העסק והניידים של העסק כולם...

שלום ביכולתך לפנות אל המעסיק ולברר עימו את הפרטים. כמו כן ניתן לבדוק אצל חברת הסלולר. בהצלחה

מ מלכי 18:44, 14 במאי 2015
    18:44, 14 במאי 2015
  • אנטנה סלולרית בבית דו משפחתי

היי לפני כחצי שעה לערך השכן הדו שלי התקין אנטנה סלולרית על גג הבית היום הגיע מודד קרינה ואמר...

שלום רב, ככלל, הקמת אנטנה סלולרית מצריכה עמידה באישורים והיתרים שונים .לאור הכתוב בפנייתך, המלצתי הינה כי תעזר בייעוץ משפטי ותפנה אל השכן במכתב טענות משפטי בדואר רשום ע לתשובה המלאה...

א א אודי אסולין 18:56, 4 בפברואר 2015
    18:56, 4 בפברואר 2015
  • תביעה

שלום אני מנוי בחברת סלולר כשנתיים כל חודש אני מקבל זיכוי חודשי על סך 65 שקלים בעקבות חוק...

י יעקב 11:43, 20 בינואר 2015
    11:43, 20 בינואר 2015
  • אנטנה מעל ראשי העובדים

במקום העבודה שבו אני עובד התקינו אנטנה סלולרית בתוך הבניין מכיוון שהקירות של המבנה הם מגבס עבה...

שלום רב, ככלל, על מתקין אנטנה סלולרית לעמוד בתנאים רבים,בין היתר הן במישור התכנון והבנייה, הן במישור ייעוד הציבור, הן במישור המשרד להגנת הסביבה. במידה ומתקין האנטנה אינ לתשובה המלאה...

א איציק 23:21, 16 בדצמבר 2014
    23:21, 16 בדצמבר 2014
  • אנטנה סלולרית מול בית ספר יסודי

שלום רב, היום אחה"צ נתלה שלט מאולתר מאחת המרפסות בבניין ממול לבית הספר היסודי בו לומדת...

שלום רב, לאור הכתוב, המלצתי הינה כי תפנו אל מפרסם ההודעה לבירור בדבר השלט. ביכולתכם להתאחד כארגון הורים בבית הספר ולהצטרף לפניות של דיירי הבניין להסרת האנטנה , אם אכן ד לתשובה המלאה...

ש שירלי 18:06, 13 בנובמבר 2014
    18:06, 13 בנובמבר 2014
  • מהו טווח הבטיחות מפני אנטנה סלולרית?

בימים האחרונים צצה אנטנה סלולרית מול המחסן שלנו בלב הארץ (ראש העין) מהו הטווח שאמור להיות...

שלום ענבל. ככלל על מתקין אנטנה סלולרית לעמוד בתנאים ודרישות חוק רבות בין היתר במישור בטיחות וקרינה. איני מכיר את פרטי המקרה. המלצתי הינה כי תפני לייעוץ משפטי בכדי לבחון לתשובה המלאה...

ע ענבל 16:52, 3 בנובמבר 2014
    16:52, 3 בנובמבר 2014
  • אנטנה סלולרית בבניין

שלום רב בעל הבית שלי מחזיק אנטנות בגג הבנין שלי. הוא טוען שיש לו רשיון והוא חבר בארגון איכות...

שלום רב על אנטנה סלולרית לעמוד בהיתרים ואישורים נוספים ורבים בנוסף לזה של המשרד להגנת הסביבה. ככלל, כשוכרת דירה המתגוררת בה, יש לך זכויות לבחון את חוקיותה של האנטנה הסל לתשובה המלאה...

ק ג קארה גולדמן 01:15, 21 באוקטובר 2014
    01:15, 21 באוקטובר 2014
  • תורן במתחם בטחוני

אני מתגורר ממול תורן סלולרי שממוקם בשטח של בסיס צה"ל, בדקתי לגבי האנטנה הזו והיא מאושרת...

שלום ביכולתך לפנות אל משרד הבטחון לעלות טענותיך. ככלל, מקים אנטנה סלולרית נדרש לעמוד במספר דרישות ואישורים בכדי שיהא אפשר להקימה. בהצלחה.

א אהרון 00:22, 10 בספטמבר 2014
    00:22, 10 בספטמבר 2014
  • אנטנות

שלום אני מתעניינת בבית שנמצא במרחק של כ-120 מטר מאנטנה סלולרית על בית קרקע תאור הנקודה:...

שלום אנה איני מכיר את פרטי המקרה ומשכך איני יכול להתחייס לנתונים. ככלל, בכדי להקים אנטנה סלולרית יש לעמוד בדרישות החוקים השונים.

א אנה 10:01, 8 בספטמבר 2014
    10:01, 8 בספטמבר 2014
  • אנטנה סלולרית שהצביבה הרשות המקומית

שלום רב, בעירי מוצבות אנטנות סלולריות במקומות שונים, מבדיקתי עולה כי האנטנות הוצבו כדין לאחר...

שלום מוריה למה הכוונה במונח מכרז? ככלל, בהתקנת אנטנה סלולרית יש ליידע את הסובבים בדבר התקנתה ולא להתקינה ללא ידוע.

מ מוריה 16:59, 2 בספטמבר 2014
    16:59, 2 בספטמבר 2014
  • אנטנות סלולריות בתוך המשרדים במקום העבודה

שלום במקום העבודה שלנו הותקנו אנטנות "קטנות" לפי ההגדרה בכל הקומות מעל ראשי העובדים...

שלום ליבי. לאור הכתוב, במידה והאנטנות הוקמו ללא יידועכם והסכמתכם יתכן כי פעולה זו אינה תקינה. אציין כי יש לעמוד במספר תנאים בטרם מתאפשר להקים אנטנות סלולריות במקרים מעין לתשובה המלאה...

ל ליבי 17:22, 21 ביוני 2014
    17:22, 21 ביוני 2014
  • ירידת ערך של דירה בעקבות מתקן גישה

הי ברשותי עוד שאלה המתקן גישה הוקם בגג דירתו של השיער הגר בקומה 7 ואני גרה בקומה השלישית האם...

שלום לימור על כך יכול שמאי מקרקעין לענות. במידה ומגישים תביעה על ירידת ערך נדרשת חוות דעת שמאי. בהצלחה.

ל לימור 17:51, 22 במאי 2014
    17:51, 22 במאי 2014
  • מתקן גישה אנטנה גולן טלקום

שלום רב אני מתגוררת 16 שנים בבנין משותף התגלה לי ולכל דיירי הבניין שמותקנת אנטנה בקומת הגג...

שלום לימור ככלל, על מתקין אנטנה סלולרית לעמוד בדרישות רבות של החוק. כלל, העובדה שלפי הכתוב, מתקין האנטנה לא עדכן את הדיירים אינה תקינה. לשאלתך, ניתן לטעון לירידת ערך עקב לתשובה המלאה...

ל לימור 22:25, 21 במאי 2014
    22:25, 21 במאי 2014
  • מתקן גישה הוט מובייל

שלום לפני חודש גילינו שלפני כשנה השכן בפנטהאוס התקין 3 אנטנות על המרפסת. איזה אישורים הוא...

שלום בוריס ככלל, התקנת אנטנה סלולרית מצריכה קבלת אישורים והיתרים רבים. עולה השאלה מלבד אישור לגבי קרינה, למשל האם האנטנות או הכבלים עוברים בשטח המשותף? דהיינו, קיימות מס לתשובה המלאה...

ב בוריס 22:08, 19 במאי 2014
    22:08, 19 במאי 2014
  • מתקני גישה

האם אפשר לשנות תקנון בבניין שרשום בו בפרוש שאסור להתקין אנטנות או מתקני גישה והאם יאשרו...

א איתי 14:03, 14 במאי 2014
    14:03, 14 במאי 2014
  • מתקני גישה

שלום האם תביעה על ירידת ערך בית היא רק למי שנמצא ממול או גם לדיירים שגרים בבניין עצמו ועל...

שלום איתי ככלל, תביעה בגין ירידת ערך יכולה להתקיים הן בנוגע לדיירים המתגוררים בבנין עצמו והן בדיירים המצויים, למשל, בקרבת הבניין, ממול. הסכומים תלויים בפרמטרים שונים א לתשובה המלאה...

א איתי 14:00, 14 במאי 2014
    14:00, 14 במאי 2014
עמוד מתוך4