איזור של סתימה בשן רדום יומיים אחרי הסתימה - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
  • שלומית

נשלח ע"ישלומית 15:43, 12 באפריל 2016

החלפתי רופא שיניים בגלל מעבר דירה והרופא החדש עשה לי סתימה רגילה בשן אבל עברו יומיים והאיזור של הסתימה עדיין רדום. עברתי סתימות אצל הרופא הקודם שלי ואף פעם לא לקח יותר מכמה שעות עד שהאיזור התעורר וחזרתי להרגיש אותו. איך אני יכולה לדעת אם הרופא החדש עשה לי נזק או שהוא השתמש בחומר שונה מזה של הרופא שיניים הקודם שלי?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

עו"ד אלון קורן מידן,מנהל הפורום

15:49, 12 באפריל 2016

שלום לך,
    מאחר וסתימה רגילה אינה יכולה (כשלעצמה) לגרום לנזק עצבי, סביר להניח שככל שנגרם נזק עצבי- מקורו בזריקת ההרדמה שניתנה לך.
    זריקת ההרדמה עלולה לגרום לנזק שכזה באמצעות פגיעה ישירה בעצב, פגיעה שהיא נדירה, רופא אינו יכול ברגיל להימנע ממנה, ואינה נחשבת לרשלנות.
    היותר וכך, לא ניתן לקבל פיצוי על הפגיעה, ככל שהיא ארעה.
    החדשות הטובות- במרבית המקרים הפגיעה היא חולפת והתחושה חוזרת תוך מספר חודשים.
    אלון

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.