החלפת סתימות השתבשה - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
  • יהודית

נשלח ע"ייהודית 13:00, 3 בפברואר 2014

בשתי שינייים קידמיות היו לי סתימות כסופות שעשו לי לפני יותר מ-10 שנים הרופא שיניים שלי המליץ לי להחליף את הסתימות הכסופות לסתימות לבנות. הסכמתי כי זה באיזור שרואים את הסתימות והוא גם אמר שזה פרוצדורה פשוטה ולא רצינית. הבעיה היא שמאז שהחלפתי את הסתימות יש לי יותר רגישות באותו איזור ויש לי כאבים שחוזרים על עצמם. הרגישות היא כשאני שותה שתיה חמה וקרה. חשוב לציין שלא היתה לי הרגישות לפני ההחלפה של הסתימות. האם

השב
  • 14:11, 3 בפברואר 2014

לאחר החלפת סתימות תיתכן רגישות אשר אמורה לחלוף. הרגישות יכולה להיות גם מספר חדשים .
    לעיתים, אם הסתימות המוחלפות עמוקות ניתן להגיע אף לביצוע טיפולי שורש.
    הרופא אמור להזהיר אותך שתיתכן רגישות ואף כאבים. אם הכאבים לא חולפים תאלצי לבצע טיפולי שורש ושיקום בהתאם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.