טיפול שיניים לקוי - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
  • דפנה

נשלח ע"ידפנה 12:58, 8 באפריל 2015

לפני 4 שנים עברתי טיפול שכלל 2 כתרים וטיפול שורש לפני שבועיים התחילו לי כאבים חזקים באחת השיניים שבה יש לי כתר שהרופא שיניים שלי שם לפני 4 שנים. הלכתי לטיפול אצל רופא שיניים אחר מסתבר שהשן הזדהמה בגלל שהכתר לא ישב על השן בצורה טובה וזה גרם לדלקת לפניי סדרה של טיפולים שיעלו לי בזמן והרבה כסף ובינתיים גם הרבה סבל בשביל לקבל חזרה את הכסף ששילמתי לפני 4 שנים אני רוצה לתבוע את הרופא האם אני אקבל את הכסף אם אני אלך על תביעה?

השב
  • 11:08, 15 באפריל 2015

שלום דפנה, לפי התיאור שלך, מסתבר שלפחות הטיפול באחד מהכתרים שהותקנו בפיך, לא נעשה כהלכה. יחד עם זאת, לצורך הגשת תביעה, ובהנחה שרופא השיניים יכחיש ויטען שהטיפול היה בסדר, ומשהו קרה לאחר מכן, אני מציע לפנות לרופא השיניים הנוכחי (או לרופ"ש אחר) ולשאול לדעתו, האם הטיפול הקודם היה רשלני.
    אם את רוצה להגיש תביעת נזיקין בשל הרשלנות בטיפול, עלייך להצטייד בחו"ד רפואית. אם הרופ"ש שאליו תפני יאשר שאמנם הטיפול הקודם היה רשלני, מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתביעות רשלנות רפואית.
    בהצלחה.
    גיורא

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.